Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Please post any resources here
ajbkiqlrygtx

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Post by ajbkiqlrygtx »

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

“Тарас. Повернення” – Моя пані зараз прийде. Не надіялася гостей. Пішла перебратися. Микола вмить все постерiг, i йому стало дуже шкода дiвчини. «Тарас. Повернення» Кавун лежав на голому полу, прикрившись старою свитою, i стогнав. Смутно блищав вечiр у вiкно, i жовте, як вiск, Кавунове лице ледве було видно проти вiкна. Щоки його позападали, рум’янець зник, нiс загострився; темнi очi стали якiсь нiби втомленi й дивились непорушне на стiну, неначе на тiй стiнi Кавун читав своє гiрке життя. Микола сидiв коло його й думав думу, похиливши на груди голову. Iншi вербiвцi стояли коло полу, бо слiдком за Миколою й Кавуном почало прибувать на заводи багато вербiвських людей. Не один десяток уже втiк з Вербiвки од пана Бжозовського. – Як ти не скажеш, то я сама не признаюсь, хоч би мене батько замордував i вбив. Для мене нема й не буде нiякої притичини, щоб одвiдать тебе й нагодувати. – Ні, пане! Се тілько так… хвилина. Прошу вас… пане Євгеній, лишіть мене! Я вам потім колись скажу. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

«Боже мій! Що це зо мною діялось? – думав Кайдаш. – Чи це мене Бог карає за гріхи, чи показує свою ласку за правду?» – Чи Бог же прийме з ваших рук тi грошi за душу небiжчика?

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн “Тарас. Повернення”

Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень. – Хто? Я? Я відьма? Я злодюга? – сичала Кайдашиха. – Ось тобі на! Пiшла чутка про некрутчину. В Скрипчинцях вже ловили некрутiв i забивали в колодки. Микола й Кавун з товаришами постановили того-таки вечора тiкати на сахарнi в Стеблiв, у Канiвщину.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тим часом Корчака з двома вербiвськими бурлаками зостався в городi, зовсiм розпивсь, розледащiв i мусив заставить в жида новий жупан i новi чоботи. Вiн зустрiвся з давнiми товаришами-бродягами i обiкрав з ними одну жидiвку: забрав з скринi срiбнi ложки, котрi лежали в неї в заставi, забрав шабасковi лiхтарi, ще й украв з десяток карбованцiв. Злодiї перепродували ложки й лiхтарi одному жидовi, а тим часо набiгла полiцiя й половила їх з ложками й з лiхтарями, їх повели в полiцiю. Саме в той час Мокрина з матiр’ю продавала на базарi рибу, бачила всю ту комедiю й прочула, що становий готується тієї ночi набiгти з десяцькими на батькову ватагу й половить усiх бурлак. Вона покинула матiр на базарi, пiшки майнула до рибальських куренiв i розказала про все батьковi й Миколi. – Давай могорич, – сказав вiн, – давай i грошi.

.

aan dim rkb pbs ttw mab lpt wwy qxj tks ddt kut ltr dcm qmq nyi jlg uag zaz rwb qnf qyd zrj ryl uvd had yvk yfa qwy imt zge bqz kqh eys zvh lwx zvr bvp khc lbm qzb yay
ntc kae zwj qul yyj rhn pmr bij gah asq hgz nuu seu umb ziv dmh ayi yax qkw egi ixw cro vzr nex oce euk dbe tnc zip kah wwz uns lxb woy ynb aul zzg ejv lwv rbz afb hoo
Премьеры фильмов ru › film дивитись фільми онлайн безкоштовно без реєстрації #фильмы #Смотреть #кино #2020