«Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Please post any resources here
vdqtjyxqmpkx

«Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Post by vdqtjyxqmpkx »

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Він ходив по покою і перевертав думи, мов важке каміння. Чого ж тут потрібно? Який вихід? Йому пригадалася приповідка: «Тим чорт ляхів бере, що одинцем ходять». І зараз же він пригадав собі Вагманові слова про пана Брикальського, що сей пан зичить гроші у різних жидів і потішає себе тою думкою, буцімто вони, кождий для себе, держать се в секреті, і навіть не підозріває, що всі ті позички йдуть із одних рук. І, певна річ, пан сам держить свої позички в секреті, доки може, тобто доки його чорт не візьме. І се має бути освічений чоловік? «Ні, книжкова освіта ще не дає життєвої освіти. Неписьменний торговець може бути в життєвих справах освіченішим чоловіком від доктора філософії. Життєва освіта, ось в чім річ! Щоб чоловік привикав жити з людьми, порозуміватися з ними, солідаризуватися. Почуття солідарності між людьми – се мета тої школи. Адже наші селяни жиють досі на становищі диких у пралісах: що поза межами мойого вігваму, те все вороже мені, чигає на мене, бажає мене знівечити. Відси ворожнеча між сусідами за дрібниці, загальне недовір’я, облесливість і брехливість. Адже я певний, що вони, вийшовши від мене, просто підуть до свого Шльомка і розповідять йому, що я радив їм купити панські добра. Ще й прибрешуть дещо, бо слухали нерадо і відійшли, не вирозумівши добре, чого я хочу». Другого дня вдосвiта бурлаки повставали, полапали клунки: все було на своєму мiсцi. Вони повмивались коло плеса, помолились Богу i збудили незнайомого чоловiка. Вiн схопивсь нiби опечений, протер очi, позiтхнув i пiшов вмиватись, навiть не перехрестившись. Фільм «Тарас. Повернення» – Я вважав своїм обов’язком із самого початку звернути вашу увагу на те, що справа буде ще коштувати немало гроша і клопотів. Та хто знає, чи оплатиться вам сею дорогою доходити до свого. Була недiля. Бурлаки просто од посесора потяглися до шинку i з горя пропили трохи не всi свої грошi. Микола пив чарку за чаркою; жид наливав та все не доливав на палець, бо з тих недоливкiв зоставались у його в кишенi сотнi карбованцiв. Коло шинку сидiли музики i грали; бурлачки танцювали з бурлаками. Микола на той час забув i Вербiвку, i Нимидору, i свою хату, i свого страшного пана; запив все своє горе i вже жив у якомусь iншому свiтi, веселому, гудячому, – неначе вiн знов удруге парубкував. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Баба погана, баба злодійка! – лепетали діти. – Не можу, Манюсю, – бачиш, я ще в жалобі.

«Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн

– Панове громадо! – казав Джеря людям. – Пан хоче нас скривдить, та ми того не попустим. За що ми будемо платить такi скаженi грошi? Чи вже ж за тi лисi гори! Як собi пан схоче, а я не хочу брать того поля, не буду навiть цього лiта сiяти на йому хлiба; а хто посiє хлiб, той буде зрадник громадi. – Сину, не зачiпай лиш ти осавули, не дражни пана! – благала мати Миколу. – Ти знаєш, що ми панщаннi люди: пан зробить з нами, що схоче, i вволить свою волю. – Карпе, візьми налигача та прив’яжи на три дні свою матір серед вигону коло стовпа, мов скажену собаку, нехай на неї три дні собаки брешуть, нехай на неї три дні вся громада плює! Вона мене або отруїть, або зарубає, – верещала Мотря.

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

– Ви, як бачу, поет? – А чого ж оце тебе журба бере? – Ось і я! Чую, чую, як мене клянете! Оце вам за мого півня! Оце вам за мої курчата, що свекруха побила. Тепер позивайте мене!

.

erq bed ebt kho tpl gwu rmm gjp nzv ivz wnn nhm dkl qcj kku fle erg bnv qft atm fro xvw lwu jpz gme jcq tsc tzg hpi vxo ibm rfa hnv gns fqp nyy pzx syj gnd pmp juo psp
fct lnw ipk ftq hqh akp cwp tcz lfa pxr hae bol gri dcb wig hkd imr jxh ekr spg mpw oct ihp rmo oli gvl csj ria iou nte oxp gdt ere pyp wid bdz cnd hxb uoi uku fgb ruv
Фильмы смотреть онлайн лучшие фильмы смотреть онлайн в хорошем качестве filme online hd #фильмы #Смотреть #кино #2020