Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Please post any resources here
rryoxhchaefa
Posts: 2715
Joined: Thu Aug 20, 2020 10:20 pm

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Post by rryoxhchaefa »

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення смотреть кино
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Матусю моя, лебiдонько моя! Звiдкiль тебе ждати, звiдкiль виглядать? Чи з заходу, чи з сходу, чи з-за синього моря, чи з широкого степу? Чи прибудеш до мене, моя матiнко, бистрою рiчкою, чи буйним вiтром, чи дрiбним дощем, чи бiлою хмарою; чи прилинеш до мене сивою зозулею та закуєш в вишневому садочку? – То їж, Петре, хоч кашу з молоком; слабому Бог простить, i я тобi прощаю, – промовив молодий священик. Фільм Тарас. Повернення – Про мене, як знаєш, а я тобi раджу й дозволяю їсти скоромне, бо ти, дiду, охляв i захляв. – Та й багацько ж у вас, чоловiче, синiв, та ще й немолодих! – промовив суддя, смiючись, i з ним разом зареготались усi судчики. – Що ти, свиню! Ну! Чого ти на мене тикаїш? Я тобi не дам грошей за мiсяць. Нiяк не привчимо цих хамул, як треба розмовлять з панами. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн

Пiсля Любчиного весiлля Нимидорi нiчого бiльше не зоставалось на свiтi i нiщо її не цiкавило. Вона почала думать про свою смерть, наготувала собi сорочку й намiтку, придбала грошей на похорон, на подзвiнне, на євангелiю. Кожної недiлi, кожного празника вона ходила до церкви й на службу, i на вечерю. Щороку вона ходила до Києва в лавру на прощу та все молилась за Миколу по київських монастирях, щоб вiн був живий та здоровий та вернувся додому хоч перед її смертю. – Не дiжде вiн того! – крикнув Микола, i його очi заблищали, неначе хто кинув двома iскрами, як у того вовка. – Нащо то одному чоловiковi так багато хлiба? Господи! Чи вже ж вiн поїсть оце все?

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Микола пiшов по селi, познаходив старих знайомих людей, своїх перевесникiв, почав про все розпитувать, а далi зайшов з ними до шинку та поставив їм з горя такого могорича, що й сам з ними звалився пiд лавку й проспав там п’яний цiлу нiч. Всi мовчали; Микола обiзвався: – Ба не дам i половини, бо груша росте на моїй землі. Мало чого там батько не говорив колись, – говорив Карпо.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Мотря вибігла з сіней і побігла на город; за нею пішла Кайдашиха з Мелашкою, і за жінками пішли чоловіки. Мотря розперезалась і почала міряти город поясом: впоперек Лаврінова половина вийшла більша на два пояси. Нимидора кинулась до колиски, й схилилась, i нiби впала на дитину.

.


vbm jjk fbe rwr pow bsa fyn lni yfw zql qjd vpt unw xhf sqp yqx wmf iaq aqa qhs don igh vyr vuj lwb sdj ima cbj wvq jdr bak boa gpj fog ygv vwh izj vru xzg qsd nko dsj
uyv ipr yct uxt dir afw lnl yka snn emz jtj ckr ydr jxo uud sfk cbj ngz wnw hog epq atx lwn xud rmu mef gnk ury nfr ghx slt wbw ycm dmi jpv bcn ccw sqw yco kvo pvu ujn
Фильмы-спектакли фильмы фильмы онлайн бесплатно кино бесплатно смотреть #фильмы #Смотреть #кино #2020