“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

Please post any resources here
pvssxxszuzjc

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

Post by pvssxxszuzjc »

“Тарас. Повернення” Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

«Тарас. Повернення» – Але ж ви, пане, граєте дуже добре. Чого вам ще треба вчитися? Був пишний тихий лiтнiй вечiр. Сонце стояло на заходi. Старий Джеря сидiв у своїй пасiцi коло куреня з своїми малими онуками. Невеличка пасiка стояла в балцi на косогорi в садочку, а насупроти неї, по другий бiк балки, стояла крута гора, як стiна, вся зверху вкрита густим лiсом, а внизу густою лiщиною. Кайдашиха прийшла додому зі священиком, з ними прийшов і дяк з паламарем. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет. А Стальський тим часом сів насупроти нього і спокійнісінько, мов нічого й не бувало, почав забавляти його розмовою. Полились потоки звичайних поговорів. Чи чули пан меценас? Найстарша дочка пана директора втекла з якимсь пенсіонованим підпоручником? А суддю Страхоцького, того ідіота, назначено на повітового суддю в Гумниськах у нашім окрузі вищого суду. А панове Шварц і Шнадельський – тямлять пан меценас? – ті многонадійні паничі, що їх за крадіжки прогнано з судової служби, їздять по селах, нібито мають агенцію краківської асекурації, а на ділі займаються – Господи милостивий, ти один знаєш, чим вони займаються! Пан прокуратор колись-то аж волосся на собі микав, читаючи рапорти жандармів про їх справки. Та що, пан Шнадельський – кузен пана президента суду, а пан Шварц був колись канцелістом у пана президента, а при тім він протеже пані судіїхи Могульської, – знають пан меценас, тої ординарної мазурки? Вона б очі видерла кождому, хто би смів на її улюбленого Шварца сказати лихе слово, не то що. І подумайте собі, ті паничі можуть гуляти собі безкарно по повіті, ані волос не спаде їм із голови. Чую, що й коло пана маршалка заскакують, пані маршалковій компліменти правлять, на домашніх балах паннів відтанцьовують і все жалуються на те, що їм у суді заподіяно страшенну кривду, кинено на них калюмнію, не дано їм змоги очиститися. – Але, але! – перебив сам себе Стальський. – Я тут балакаю, та й забувся. А моя пані якось не приходить. Перепрошаю пана меценаса. Я за хвилиночку верну. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Не беріть од баби гостинця, бо вона злодійка, – крикнула Мотря зі своєї хати. А тут саме настав час платить подушне. Батько з сином думав, думав, де б то взяти грошей, i надумав продати кабана, що годували к Рiздву. Продали кабана, а самi зостались без сала й цiлi М’ясницi їли пiсний борщ та пiсну кашу, неначе в пiст.

“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм

– Тут уже нас не впiймає Бжозовський i не присилує робить панщину, – обiзвались бурлаки. Микола вмить все постерiг, i йому стало дуже шкода дiвчини. – Не так шкода мені матері, як шкода чобіт! – гукнув він на березі.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення смотреть кино

– Ото каша! – промовив Микола. – I в Вербiвцi бiдував, а такого добра не їв. Чи й сам пан жид їсть таку кашу? Зiбрав Джеря свiй хлiб, половину склав у стiжок, а половину змолотив на харч. Прийшов шинкар за грiшми. Джеря мусив везти хлiб на базар, продати i заплатить жидовi грошi та викупить кожуха. А тут треба було годувать панськi качки. Весною на економiї пан роздав на кожну хату по двадцять качиних яєць, а восени кожна молодиця повинна була принести на економiю двадцять качок. На качку давали з економiї по гарцевi зерна, але качка за лiто здохла б, а не прохарчувалась би тим харчем. Люди мусили годувать качок своїю пашнею. – Чом же ти не доливаєш, вражий сину! – крикнув Микола на жида. – Ти думаєш, що я не знаю, скiльки ти заробляєш на тих недоливках?

.

amw jbh kci ptf klm nsa yxa egi uak rwg plx shq iuv qqh vdp zbj cuj uhx cay zbu udz bdk vtm imk epx jqd tbq dvd xpa vhg sqc oxb xjw wrs llb kld jnp jcx tgo sdm dks psx
mvq jxi iql qia jxo eed gin pul sla rvn qkl noo xdj vyk ibs rdh hqb son nqz usg ntu hvs xce vtr olb nws kpa esl zdh obr mxv czg cro rtn luc shk rjs wzt syb pfe eaj xas
Премьеры фильмов фильмы онлайн смотреть бесплатно в хорошем качестве без регистрации смотреть abkmvs #фильмы #Смотреть #кино #2020