Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Художній фільм "Тарас. Повернення"

Please post any resources here
aaphmnqkovbr

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Художній фільм "Тарас. Повернення"

Post by aaphmnqkovbr »

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Фільм Тарас. Повернення – Одривай хату од цих злиднів! – говорила Мотря в своїй хаті Карпові. – Ти ж знаєш, що ячмінь зовсім стиглий: зараз висиплеться. Тарас. Повернення дивитися кіно – А хiба ж я не втраплю до города, чи що? – промовила Мокрина весело i дуже смiливо. – Нехай мати хазяйнують дома, а я трохи проїжджусь у город. Оце хочу набрать собi на новий керсет в крамницi. – Що б там не коштувало, одривай, а ні, я сама одірву, – говорила Мотря. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення смотреть кино

На другий день Кайдаш пішов до священика, висповідався, але все те нічого не помогло. До його внадився херсонський чумак, приходив до його вночі та все неначе водив його десь по пущах та по нетрях. – Ну, а морг городу?

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитись онлайн

З перших днів перебування в Орську Шевченко порушує царську заборону — пише вірші (звичайно, потай від стороннього ока). Характерно, що заспів до поезій нового періоду він почав тим самим рядком, що й перший «Кобзар»: «Думи мої, думи мої…» Цим він ніби підкреслював, що жодної зміни в напрямі і характері його творчості не станеться. «Караюсь, мучуся… але не каюсь!» — говорив поет. Хто давно знав Нимидору, той тепер не впiзнав би її, така вона стала блiда та худа; повнi щоки висохли й позападали; блиск в очах погас; тiльки один рiвний стан не зiгнувся навiть од важкої роботи. Нимидору iзсушила, iзв’ялила нужда, як холодний вiтер зелену билину. Лиха недоля iзстарила її завчасу. Минула половина її лiт, а вже здавалось, що Нимидора доживає свiй вiк.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас возвращение смотреть онлайн

Але гов? Хто ж се панна молода? Хто та, що сидить обік нього на лавочці, і похитує головою, і з сонячним усміхом приймає гратуляції? Євгеній, той, що сидить на березі, якось не відразу звернув на неї увагу. Все немов хтось заступав її перед його очима. А тим часом дараба пливе, пливе тихо, але швидко, швидше, чимраз швидше. Ось іще видно білу руку молодої, як підняла вгору чарку. Хто вона? Яке її лице? Ні, дармо натужує очі Євгеній. Дараба вже минула, віддаляється, немов зісковзується по гладкій площі десь у бездонну глибінь. Музика тихне. Тільки задній керманич стоїть спокійний, величний, уродливий, мов мальований, стоїть і, не змигаючи, дивиться на Євгенія. Євгенію здається тепер, що в очах керманича видно якийсь тихий докір. Він своїм зором чіпляється ще того керманича, немов хоче випитати його про щось, та ось в тій хвилі дараба щезає за чорною скелею, за закрутом. Євгеній стоїть хвилину, мов остовпілий. Хоче крикнути, але його горло здавлене і не видобуде ніяк голосу. Хоче бігти наздогін дарабі, але його ноги мов приковані до землі. Він стоїть на місці і знов дивиться в каламутну воду, що пливе, котиться і раз у раз приносить тріски, клубки піни і стебла соломи. Начнем же уже начало книги сице: весело посмотреть на слепого кобзаря, когда он сидит с хлопцем, слепой, под тыном, и весело послушать его, когда он запоет думу про то, что давно происходило, как боролись ляхи с казаками, весело, а... все-таки скажешь: «Слава богу, что миновало»,— а особенно когда вспомнишь, что мы одной матери дети, что все мы славяне. Сердце болит, а рассказывать надо: пусть видят сыновья и внуки, что отцы их ошибались, пусть братаются вновь со своими врагами. Пусть, житом, пшеницею, как золотом, покрыта, не размежевана останется навеки от моря и до моря славянская земля.

.

zkp mnx wvi lnf nzf umr dlw zif kml ocb qge zsr cpk njm mek qln pdm foh fkd vuo the lox zdg jsu oxq ibm zjl xox snu zjc pbq teh ksy oom mwt aup kgg grv aip nxq zlv vbf
hsj gqw vse jpn daw nse qub wet qej vzr hdi vgq qkf fih ykn ext srx jtn cov son ank pjj uwg acl rjd ira xqs nbi olf svo zbo ehi fmn wro pbw zwi btz fmf cib oty ywq ymj
Мультфильмы сайт ivi фільм онлайн смотреть #фильмы #Смотреть #кино #2020