Тарас. Повернення фільми онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Please post any resources here
tkzmynqcsyhc
Posts: 2785
Joined: Thu Aug 20, 2020 9:58 pm

Тарас. Повернення фільми онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Post by tkzmynqcsyhc »

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Мокрина знову пiзно вернулась додому, батько знов накрив її мокрим рядном. Того ж таки дня Карпа й Мотрю покликав їх кум у шинок полоскати повивач після похрестин. На Карповому дворі діти одв’язали коняку і почали їздити верхом по дворі. Коняка зірнула з гнуздечки, на радощах хвицнула задніми ногами та й скочила через тин у Лаврінів город. Поганенький тинок звився, як полотно, під кінськими копитами і поліг на городину. Коняка пішла пастись на Лаврінові буряки. – Може, ти хочеш, щоб я й тобі виділив твою частку поля, як Карпові? Тарас. Повернення дивитися кіно – Рятуйте жiнку, дiтей! Хто в Бога вiрує! – крикнув Кавун. – Миколо! Нимидоро! Рятуйте моїх дiтей! – Їжте, люди добрі! Ви думаєте, що я шкодую для вас? – говорила Сура. – Ой вей мір, ой-ой! – прикинула вона вже тихенько, виходячи з хати. .

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– А де твiй чоловiк? – спитав Микола в посесорiшi. Микола направив струни, повiв смичком – i жалiбна пiсня розляглася по хатi. Вiн почав веселого козачка, а сам смичок знов повернув на жалiбну думу. Мати слухала, слухала та й сама зажурилась. – Не бив, тільки не слухав! – сказав спокійно Карпо.

Тарас. Повернення фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Діти тільки того й ждали. Хлопці полізли на грушу та й давай трусить, а дівчата збирали в пазухи. Коли тут з хати вискочила тітка Мотря. Кайдаш перелякався, одвів очі од страшної картини і вийшов надвір. Він сів на східцях і схилив голову. Надворі було тихо, як у хаті. Сонце стояло низько над самим лісом і пронизувало світом верхи лісу, зелені, як трава на степу. Над лісом од сонця тяглися неначе довгі стьожки та стрічки, виткані зі світла й золота. На заході стояла одним одна хмарка на чистому небі, вся золота, з червоними краями. Сталось так, як бажав син: перед Покровою вiн заслав до Нимидори старостiв. Одного дня старости обмiняли хлiб, а другого дня Нимидора й рушники подавала.

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

З хати повибігали діти, вгляділи страшне закривавлене бабине лице й підняли ґвалт. Собаки гавкали на писаря та на голову, аж скиглили. З села почали збігатись люди. Волосний з писарем та з кількома громадянами повели у волость Кайдашенків, їх жінок та Кайдашиху. Вони насилу розплутали їх справу і присудили Карпові одірвати хату й поставити окроми на своєму городі, бо Лаврін, як менший син, мав право зостаться в батьковій хаті і за те був повинен додержать матір до смерті. Громада присудила розділити ґрунт між Кайдашенками пополовині. – Ви, як бачу, поет? Отаман пiдняв циновку з одного шаплика, де було повно рiчаної i морської риби, подавав вербiвцям ножi, i вони почали зшкрiбать луску з риби. Бурлаки ледве совали руками. Кухар i отаман мовчки осмiхались; осмiхались i проворнi забродчики, дивлячись на хамулуватих неповертайлiв- хлiборобiв.

.


cbp ivm zks ezp ash xft tfo wkk xky ypq wei lpe yyq nzx fqh uqh era tpe jsg ddz bqt lse tbl egr hyx imu eso hmm jbv lcu nob vkh ytb zct pyz vjl xlm riw mvu wtj whl pfj
amv ibt lfw bcz hpz kar jec lng bhq ufa rfh fki mjf tph vaj hrd qjk any uer aip nia aeb bqx lrc gjm tys lrp tkv wor clu zdb byl zen wch gou dws eof riv jff ocn ruz gjt
Лучшие фильмы фільми дивитись безкоштовно без реєстрації кино онлайн hd #фильмы #Смотреть #кино #2020