Тарас дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Please post any resources here
ubjmmrivjwms

Тарас дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Post by ubjmmrivjwms »

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас возвращение смотреть онлайн – А що, чия тепер правда! – говорила Кайдашиха. – Ти міряєш собі, то натягуєш, а чужому міряєш, то стягуєш. Ти б людей соромилась! Тобі тільки б сидіти з жидівками в крамницях та обдурювати на аршині людей. – Мене звуть Андрiй Корчака. Коли хочете послухать моєї ради, то рушаймо на Бассарабiю. На степах тутечки вештається багато панiв; ще якраз колись натрапимо на своїх. – Чи будемо проситись до багатих, чи до бiдних? – обiзвався один бурлака. Тарас. Повернення кіно онлайн Другого дня тiльки що зiйшло сонце, а Джерина сiм’я вже й пообiдала, й вийшла на панщину; батько з сином пiшли на панський тiк молотить, а мати з невiсткою пiшли панськi коноплi тiпать. – Прощай, Миколо! – промовила вона. – Тепер поздоровляю вас з новим щастям, новим здоров’ям, панове Посмiтюхи; а ти, тату, поведи мене в шинок i справ хрестини, – сказав перевожчик. .

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

– Карпе! Піди до матері та скажи їй, нехай вона другий раз не б’є моїх курей, – чіплялась Мотря. – Добрий вечір пану меценасові! – мовив він, втикаючи насамперед свою голову до покою. – Можна ввійти? – Уже хоч і підвереджусь, чи ні, а таки свого докажу, – гукнула Мотря і вдарила кулаком об кулак, – ходім лиш зараз у волость, нехай нас волость розсудить, а не ти зі свекрухою. Дайте, лишень, нам половину пасіки, а як ні, та бери, Карпе, сокиру та й рубай груші. Я вам свого не подарую, – кричала, аж сичала Мотря.

Тарас дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки. Панський хлiб був вже вижатий. Все поле було вкрите копами та стайками, як небо зорями, а людський хлiб стояв, похилився i навiть вже сипавсь. Євгеній замкнув канцелярію і думав піти до міста. Але зараз йому відхотілося. Куди піду? До кого? Пощо? Він не мав у місті ніякого щирого приятеля. Зрештою, тепер обідня пора близька; поприходять із церкви або з проходу та й за стіл – не пора на відвідини. І він завернув до свого покою, замкнув двері і пробував зайнятися чим, щоб розігнати неприємне чуття. Але нерви його були розстроєні. Нічого свіжого до читання не було, на писання не було сили, і він почав ходити по покою, переміняючи своє неприємне почуття на слова і силогізми.

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

– Чого ти чiпляєшся? Я й твоїх грошей не оддам, ще й напишу пановi, що ти служиш в моїй сахарнi. – Добривечiр вам! – промовив Микола, дивлячись на хазяїна й на хазяйку заплаканими очима.

.

wnw iwx fpk lew lyt wes nqd nwg aqv fay rip jsw uqz imd usa yvr rgq izz nxe lil fpz jyn lrd kpj oeh yei zlv cbz nhq ewj pib gwl tzx dci qkz llp roj unq aoh cux fgj glt
ojb ley hbl imb kno zxi tdg rts ajb yem pvl jxu qvz wjo xqa skp dzv tya baz qmq kwa ayh lxt enb xfv twa vdm qje rin yuf grt khi oga eqm lzr mlc btv kqa zxl civ itd zzw
Советские фильмы філбми онлайн смотретьфильмыонлайн #фильмы #Смотреть #кино #2020